Titles you rated
My FamilyRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
Hakuoki Season 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 3.0
- Nintama RantaroRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5