Series
Ratings
65
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
High CookieRated ★ 1.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Best EndingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0