Movies
Ratings
239
Moana 2Rated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 3.0- Before Dir. Hong Knows Your MistakeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
WandaRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0