Series
Ratings
17- Nice to Not Meet YouRated ★ 5.0
Shin's ProjectRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
TempestRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0