Series
Ratings
28
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
High CookieRated ★ 0.5
Food for the SoulRated ★ 5.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 2.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0