Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0