Movies
Ratings
633
The Hidden FaceRated ★ 3.0
EntangledRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
GraftedRated ★ 2.0- HoroomonRated ★ 3.0
CutRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0