Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0