Series
Ratings
83
The ManipulatedRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Yankee Bokou ni Kaeru SPRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
SwitchedRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 3.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 4.0
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 3.5
Real:Time:LoveRated ★ 5.0