Movies
Ratings
489
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.0