Titles you rated
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5