Series
Ratings
171
My DearestRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Roller CoasterRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Pots of GoldRated ★ 1.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 1.0