Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 2.0