Movies
Ratings
78
The ThievesRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0- HumintRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
BloodshotRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5