Series
Ratings
98
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5