Movies
Ratings
64
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5