Titles you rated
Dirty DancingRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 1.5
GeostormRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5