Titles you rated
LobbyistRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Mackerel RunRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 4.0- DreamRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
MidasRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0