Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5- 이상한 동물원Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0