Series
Ratings
54
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Shooting StarsRated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0