Series
Ratings
121
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0