Series
Ratings
33
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5