Movies
Ratings
37
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Bittersweet BrewRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
United 93Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The InsiderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0