Movies
Ratings
349
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
That's My BoyRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 1.0
CluelessRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 2.5
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0