Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5- Raising HopeRated ★ 3.5
Raising HopeRated ★ 3.5
Raising HopeRated ★ 3.5- Raising HopeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 5.0