Movies
Ratings
388
A Single ManRated ★ 3.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.0
Bitter SweetRated ★ 0.5
Still LifeRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5