Series
Ratings
479
The Art of SarahRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0