Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0