Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0