Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0