Movies
Ratings
263
The Florida ProjectRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
CluelessRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
LionRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5