Series
Ratings
85
Flower of EvilRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
Blood & Water Season 1Rated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
1899Rated ★ 3.0
DaybreakRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.5