Series
Ratings
121
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5