Series
Ratings
60- First LoveRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- BossRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
24Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0