Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0