Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- JobsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0