Movies
Ratings
538
Weathering With YouRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 1.5
NanaRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 1.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5