Titles you rated
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Last DaysRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The Night Eats the WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5