Movies
Ratings
117
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0