Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
First LadyRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Island Trio Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.5