Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Young SherlockRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5