Movies
Ratings
30
The HostRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5