Series
Ratings
62
Fated to Love YouRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5