Titles you rated
- DexterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5