Series
Ratings
194
Medical Gibang CinemaRated ★ 4.0
My Love ToramRated ★ 3.0
Bad CoupleRated ★ 3.0- Secret CampusRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love By My SideRated ★ 3.0- Splendid DaysRated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 4.0
Rascal SonsRated ★ 3.0- Little WomenRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 2.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5