Titles you rated
AmadeusRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0