Series
Ratings
430
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.5