Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- Love ResetRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 0.5
Kung Fu DunkRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0