Movies
Ratings
699
Bleak NightRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.5
DriveRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Dancing BeethovenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.5
The Perfect DateRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0