Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Game Over, Man!Rated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5